"

EV İLAÇLAMA

Evlerimizin istenmeyen misafirleri, böcek ve diğer haşere türlerine karşı mücadelede merak edilen bazı konulara ışık tutmak isteriz:

* Böcek veya her türlü haşere evinize bir çok yoldan girebilir. Örneğin yeni aldığınız bir eşyanın kutusundan, apartman içinden, kalorifer boşluklarından, pazar alışverişinden ve tahmin edemeyeceğiniz bir çok yerden evinize girebilirler.

* Eviniz çok temiz dahi olsa böcek istilasına uğrayabilirsiniz.

* Kullandığımız ilaçların tamamı Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü onaylıdır.

* İlaçlama esnasında ve sonrasında evinizin dışına çıkmanız veya evinizi birkaç günlüğüne terk etmeniz gerekmez.

* İlacın daha fazla etki etmesi için bir hafta boyunca yerlerin silinmemesi tavsiye edilir. Mutfak eşyalarınızı tekrardan yıkamanız gerekmez zira ilaçlar bu eşyalara temas etmez.

* Teknolojik gelişmelerle birlikte daha güvenli olan Jel ve Kokusuz İlaçlar artık tercih edildiğinden ilaçlama esnasında ve sonrasında rahatsız edici koku yayılmaz.

Böcek Kontrolü
Hamam böceğinden gümüşcüne, akrepten örümceğe kadar böcekler her yerde rastlayabileceğimiz evimizin veya bulunduğumuz ortamın istenmeyen misafirleridir. Her gün yanından geçtiğimiz veya içinde bulunduğumuz farklı ortamlar binlerce böcek türünü barındırabilir. Böcekler Sadece görüntü ve imaj açısından değil sağlık açısından da özellikle salgın hastalıkları taşımak ve yaymak noktasında ciddiye alınması gereken sorunlardandır. Ancak böcek kontrolünün sadece geleneksel ilaçlama yöntemleriyle çözülemeyeceği bunun yanın da bir çok faktörün de böcekle mücadelede düşünülmesi gerektiği unutulmamalıdır. Bu da ciddi tecrübe ve birikim ister. FORUM olarak biz, yılların verdiği tecrübe birikimini sizlere aktarmaktan memnuniyet duyacağız.

Kemirgen Kontrolü
Karşılaşacağınız bir kemirgen istilası sadece para ve zaman kaybına değil ayrıca ciddi bir imaj kaybına da sebep olacaktır. Bu noktada kemirgen kontrolünün önemli derecede tecrübe gerektirdiğini bilmenizi isteriz. Zira kemirgenlerle mücadele etmek açısından sadece bir takım kimyasalları kullanmak yeterli olmayacaktır. Dünyanın bu en zeki hayvanları mücadele esnasında sadece kimyasal önlemleri değil fiziksel önlemleri hatta müşterilerin belli düzeyde eğitilmelerini dahi gerektirir. Evinizde ya da işyerinde kemirgen sıkıntısı büyümeden FORUM’u aramalı, ücretsiz ‘Danışma’ hizmetimizden yararlanmalı yeterli gelmiyorsa hizmet almalısınız. İnanın, kemirgen konusu göz ardı edilemeyecek kadar ciddi bir konudur.

Tahta Kurusu Kontrolü
Aslında kendisi de bir böcek türü olmasına rağmen Tahta Kurusu kontrolü dünyanın her yerinde böcek kontrolünden farklı değerlendirilir ve farklı bir yaklaşım gerektirir. İnanılmaz saklanma kabiliyetleri, sadece insan kanıyla beslenmeleri, uzun süre farkedilememeleri ve mücadele esnasında gösterdikleri dayanıklılık sebebiyle tahta kurusu türüne hassasiyet ve ciddiyetle yaklaşılmalı, ayrıca kararlı bir şekilde mücadele edilmelidir. Her ne kadar ülkemizde betonarme yapıların okluğu sebebiyle tahta kurusuna rastlama sıklığı diğer ülkelelere göre düşük de olsa, rastlanıldığı andan itibaren tahta kurusuyla mücadele etmek gerekir. Öyle ki tahta kurusu problemi nadiren de olsa mesken sahiplerinin başka yerlere taşınmalarına dahi sebebiyet verebilmektedir. Bu sebeple tahta kurusuna rastladığınız andan itibaren FORUM’a ulaşmanızı ve yardım almanızı tavsiye etmekteyiz.

Sinek Kontrolü
Yüzlerce çeşidi olmakla birlikte sinek kontrolünde rastlanan ortak sorun sineklerin çok uzaklardan gelebiliyor olmasıdır. Bu da demek oluyor ki meskeniniz civarında sineklerle ne kadar mücadele ederseniz edin kısa bir süre sonra tekrar görülebilir ve sizlere aynı rahatsızlıkları tekrardan yaşatabilirler. Bu sebeple sinek mücadelesi sadece mesken yakın çevresinde değil daha geniş bir alanda mücadeleyi gerektirir. İşte bu noktada FORUM Açık Alan ekibi devreye girmekte ve sorununuzu çözmede sizlere yardımcı olmaktadır. Bunun yanında meskeniniz yakınında da fiziksel ve kimyasal mücadele yöntemleri uygulanacaktır.

Forum İlaçlama

Oruçreis Mah Tekstilkent Sitesi A22 Blok No:36
ESENLER /İSTANBUL
TEL: +90 (212) 438 67 15
E-POSTA: bilgi@forumilaclama.com
WEB: www.forumilaclama.com